درباره ما

خانه درباره ما

درباره

هیستو آزما

به نام خدا

شرکت آزماشناسان تجهیز گستر ایلیا (هیستو آزما) با هدف ایجاد مشاوره و فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات صرفا پاتولوژی ( تشخیص سرطان) در سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را آغاز نموده است .

امید است که اهداف این شرکت که از جمله آن می توان به:

۱-ایجاد اشتغال فعال در یک محیط کاری نوآور و پویا

۲- وارادات تجهیزات با کیفیت اروپایی و تحویل به موقع و  انجام خدمات پس از فروش مطابق با  استانداردهای انجمن تجهیزات پزشکی

۳- ایجاد بستری در آینده جهت تولید تجهیزات با کیفیت پاتولوژی با توجه به پشتوانه کادر فنی کارآزموده با دانش فنی بالا می باشد به نحو احسنت محقق گردد.

شرکت هیستو آزما همچنين مفتخر به همکاری با نيروهای جوان و متخصص است که عموماً دارای مدارک تحصـيلی معـتبر در سطح کارشناسی، کارشناسـی ارشـد می باشند، بدين گونه است که توان کارشناسی شرکت در سطح بسيار مطلوبی قرارداشته و اين خود عاملی جهت اعتماد هرچه بيشتر محققين و پزشکان عزيز به شرکت هیستوآزما می باشد .

من و همکـــارانم در شرکت هیستو آزما اميد بســيار داريم تا با استعــانت از خداوند متعال و تلاش روز افزون بتوانيم دامنه فعاليت های خود را در پهــنای وسيع تری از ميهن عزيزمان بگسترانيم. در اين راستــا هــمچون هــميشه چــشم امـــيد به حمايت بی دريغ محقـــقين و اساتـيد و پزشکان عظيم الشان کشور عزيزمان ايران داريم .

باقی بقایتان
مهندس محمدرضا یادگاری